Nazwa forum

Opis forum


  • Index
  •  » Nowe forum
  •  » Poprawka III z fizjologii i inne ważne informacje!!!!

#1 2010-09-14 22:34:02

sostygrys

Użytkownik

2256185
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 278
Punktów :   
WWW

Poprawka III z fizjologii i inne ważne informacje!!!!

Poprawka

Witam serdecznie

    Pragnę poinformować iż III termin egzaminu z Fizjologii pracy odbędzie się 17.09. br. (piątek) o godz. 17.00 na Bankowej 8 w sali nr 12. Proszę o przekazanie informacji osobą zainteresowanym.

Pozdrawiam
Ania Domagała

Indeksy

Indeksy należy oddać do poniedziałku 20.09.2010!!!! Ja oddam indeksy osobom którym brakuje wpisu tylko z automatyki!!!! Wpis ten jadę załatwić w czwartek. Osoby które mają więcej wpisów do załatwienia, muszę rozwiązać sprawę indywidualnie. Proszę o kontakt ze mną takie osoby jak Piotr Błażyca (brak wpisu z automatyki i automatyka ćw. Błotnicki) i Tomasza Wiśniewskiego (brak wpisu z chemii). Jeżeli jesteś niepewny proszę o telefon do mnie ja wtedy w godzinach wieczornych mogę sprawdzić indeks czy wszystko jest ok. Proszę o przekazanie tej informacji wszystkim z kim macie kontakt a przede wszystkim z tymi dwoma osobami.
PS. Osoby które maja poprawki proszę lepiej wypełnić formularz o przedłużenie sesji który znajduję się w dziekanacie. Osoby które mają poprawkę w piątek z fizjologii proszę o kontakt ze mną w celu umówienia się o odebranie indeksów gdyż nie wiem czy na pewno będę w piątek w pracy.
Pozdrawiam!!!

Offline

 

#2 2010-09-16 18:42:09

sostygrys

Użytkownik

2256185
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 278
Punktów :   
WWW

Re: Poprawka III z fizjologii i inne ważne informacje!!!!

Załatwiłem dzisiaj wpisy z automatyki. W sobotę idę oddać  indeksy. W dalszym ciągu nie odezwali się do mnie Panowie Wiśniewski Błażyca. Proszę przekazać im że jeżeli nie załatwią sobie przedłużenia lub nie oddadzą indeksów do dziekanatu będą musieli zapłacić karę za nieterminowe oddanie kart zaliczeniowych.

Offline

 
  • Index
  •  » Nowe forum
  •  » Poprawka III z fizjologii i inne ważne informacje!!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl