Opis forum
Szanowna Pani
Potwierdzam termin II z Metrologii na 13-02 godz.12 sala 3 BA8
W załaczeniu ostateczne wyniki egzaminu.
Pozdrawiam
T. Sidor
1 ANGIELCZYK Paulina 4604 4.5
2 BABIARZ Sebastian 5283 2.0
3 BALIŃSKI Michał 5404 5.0
4 BARON Sławomir 4207 4.5
5 BASISTA Mateusz 4596 4.0
6 BICZKOWSKI Artur 4274 3.0
7 BŁAŻYCA Piotr 4583 3.5
8 BOCHNIA Wioleta 4842 4.5
9 BOCHYNEK Andrzej 4781 3.0
10 BODZIOCH Paweł 2559 4.0
11 BOJDA Łukasz 4224 3.5
12 BRANDYS Sonia 5299 3.5
13 BRATEK Grzegorz 1700 3.0
14 Brudek Dagmara 5127 3.0
15 BRUDNY Andrzej 5142 4.0
16 BRZEZINA Mariusz 5463 3.0
17 BRZYCHCY Beata 5251 3.0
18 BURDA Krzysztof 5070 -
19 BYCINA Tadeusz 5457 3.0
20 CENT Jacek 5403 4.5
21 CICHY Sebastian 5241 3.5
22 CIOSEK Patrycja 4918 3.0
23 CYGAN Bogusław 5540 4.0
24 CZYŻ Kinga 4587 2.0
25 DOLEGA Mateusz 5242 4.0
26 DOMAGAŁA Anna 4549 4.5
27 DRZEWIECKI Jarosław 5279 3.5
28 DUDEK Marcin 5423 4.0
29 DUKACZEWSKI Mariusz 5152 4.0
30 DURAJ Kamil 4244 4.5
31 DYRDA Szymon 3173 3.5
32 DYSZY Marzena 5268 3.0
33 DZIUBANY Bożena 4855 3.0
34 DZIUROWICZ Wojciech 5428 -
35 FIDYK Dariusz 4067 2.0
36 FINKAS Tomasz 4211 4.0
37 GAJ Kamil 5554 4.5
38 GAWENDA Damian 4608 4.0
39 GIBAS Maciej 2552 4.0
40 GOŁAS Marcin 5228 3.5
41 GOŁDA Maciej 4943 3.0
42 GÓRECKI Marcin 5547 4.0
43 GRENDA Dariusz 5233 3.0
44 GRODOŃ Daniel 4159 4.0
45 GRUCHEL Barbara 4579 4.0
46 HACHUŁA Dawid 5252 3.0
47 HADAŚ Arkadiusz 5402 3.0
48 JACEK Lidia 4330 4.5
49 JAJEŚNIAK Michał 5410 4.0
50 JAKUBCZYK Mateusz 5565 3.0
51 JENCZMIONKA Adam 5281 3.5
52 JÓŹWIK Piotr 5460 5.0
53 JURECZKA Maciej 4213 -
54 KABAŁA Tomasz 5408 4.0
55 KACEWICZ Adam 5434 3.5
56 KACZOROWSKA Kalina 4280 4.0
57 KAMIŃSKI Grzegorz 5425 4.0
58 KANERT Daria 4861 3.5
59 KARLIŃSKA Alicja 5447 3.0
60 KEMPNY Monika 4308 4.5
61 KOCIK Sabina 5063 4.5
62 KOLORZ Grzegorz 4325 4.0
63 KOMRAUS Szymon 4625 4.0
64 KONIK Janusz 4265 4.5
65 KONOWALIK Damian 5399 3.0
66 KORZEKWA Damian 4400 3.5
67 KOSSAKOWSKA Monika 4286 2.0
68 KOT Andrzej 5469 3.0
69 KOWALCZYK Iwona 4928 3.5
70 KOWALSKI Grzegorz 5245 4.0
71 KOZIARA Przemysław 5263 4.5
72 KRAWIEC Norbert 5229 4.0
73 KRUSZYŃSKI Kamil 3124 3.0
74 KUBASIK Mateusz 3922 3.5
75 KUBAT Mariusz 5068 3.5
76 KUBERA Marcin 4572 4.0
77 KUCZERA Artur 5454 3.0
78 KUREK Tomasz 4202 4.0
79 KURKA Emilia 5239 3.5
80 KUŚ Grzegorz 5389 4.0
81 KUŚ ROBERT 5062 4.0
82 KUŚKA Łukasz 5151 3.0
83 KWAŚNIAK Anna 4617 3.5
84 KWIECIEŃ Mateusz 4924 4.0
85 KWIECIEŃ Piotr 4925 5.0
86 KYZIOŁ Dominik 4365 -
87 LACH Bartłomiej 4326 4.5
88 LASOŃ Michał 4868 5.0
89 LEŚNIEWICZ Michał 4217 5.0
90 LEWANDOWSKI Grzegorz 5466 4.0
91 LIPIŃSKI Łukasz 4302 3.5
92 LISTOWSKA Karolina 4884 4.5
93 LUBERA Tomasz 4882 4.5
94 ŁACHUT Aleksandra 4214 3.0
95 ŁUBIŃSKA Ewelina 4790 3.0
96 MAJOWICZ Marcin 4885 3.0
97 MALESZYK Marcin 4948 3.5
98 MAŁYSZEK Magdalena 4161 3.0
99 MAREK Szymon 5564 3.0
100 MATYJA Zofia 4921 4.0
101 MAZUR Agnieszka 4210 3.5
102 MĄKOSA Magdalena 5321 4.5
103 MENŻYK Damian 5264 4.0
104 MICHOŃSKI Roman 4226 4.5
105 MILNER Marcin 4163 4.5
106 MILOTTA Grzegorz 1644 -
107 MUSIEWICZ Aleksandra 4263 3.5
108 MYŚLIWIEC Kamil 5400 3.0
109 NOWAK Łukasz 4367 4.0
110 NOWAK Paweł 5390 3.0
111 OBRUSIK Paweł 4878 3.5
112 OZIEWICZ Krzysztof 4647 3.5
113 PARA Krzysztof 4935 4.0
114 PARKITNA Grażyna 5262 4.5
115 PAWLUS Łukasz 4620 4.5
116 PEJGA Elżbieta 4603 4.0
117 PEJGA Żaneta 4316 4.0
118 PIECHACZEK Karol 4340 4.0
119 PIECZKA Dawid 4253 2.0
120 PINKOWSKI Michał 4930 4.0
121 PISULA Adam 4215 4.5
122 PLEKANIEC Karolina 5412 3.0
123 PLUTA Wojciech 4866 3.0
124 PŁACZEK Mariola 5558 3.5
125 PŁAZAK Grzegorz 5414 4.5
126 PŁUCIENNIK Wojciech 4307 4.0
127 PONIKWIA Paweł 4315 4.5
128 POPEK Paweł 4287 3.5
129 POROŚ Jarosław 5395 4.0
130 PROCHOTA Adam 5546 4.0
131 PRYGA Katarzyna 2333 -
132 PUŁRÓL Przemysław 5141 3.0
133 PYKA Bożena 5256 4.5
134 ROZMUS Szymon 4285 4.5
135 RUSZKOWSKI Dawid 4841 3.0
136 RYCOMBEL Mirosław 4275 3.0
137 RZYMANEK Agnieszka 4277 4.5
138 SAMORAJCZYK Maciej 4578 3.5
139 SEKUŁA Damian 5571 3.0
140 SLADECZEK Sandra 4219 3.0
141 SOJKA Marta 5539 3.5
142 SOLIPIWKO Adrian 4859 3.0
143 STAWOWCZYK Wojciech 4879 4.5
144 STĘPIEŃ Michał 4877 3.5
145 STOLORZ Anna 5232 3.0
146 STUDNIAREK Andrzej 4188 3.5
147 STUDNIAREK Radosław 4369 4.0
148 SZAFRAŃSKI Marek 4849 4.5
149 SZLĘZAK Sylwia 5248 4.0
150 SZMAJDUCH Andrzej 4216 3.5
151 SZUDZIK Daria 4273 4.0
152 ŚCIERSKI Łukasz 4922 3.5
153 ŚLĄZAK Joanna 5387 3.5
154 ŚLEDZIŃSKA Agnieszka 2524 -
155 ŚWIĄTEK Sebastian 4926 3.0
156 ŚWIDA Michał 4840 3.0
157 TRACZYKIEWICZ Lena 4319 4.0
158 TROJANOWSKI Edward 4931 3.5
159 URBAŃCZYK Monika 5227 4.0
160 WĄTROBA Sławomir 5417 4.0
161 WEISMAN Michał 5401 4.0
162 WENZEL Katarzyna 5129 3.5
163 WIDŁAK Małgorzata 4546 -
164 WIECZOREK Grzegorz 4876 5.0
165 WIJA Marcin 4847 4.0
166 WIŚNIEWSKI Tomasz 5567 2.0
167 WIŚNIOWSKI Rafał 4862 4.5
168 WITOŃ Grzegorz 4873 3.0
169 WOJCIECHOWSKI Michał 5413 3.5
170 WOJTYŁA Arkadiusz 4937 4.0
171 WOJTYRA Stanisław 5128 5.0
172 ZAPARTY Daniel 5458 4.5
173 ZĄBKIEWICZ Jarosław 4212 4.5
174 ZOLICH Sergiusz 4218 4.0
175 ZYDEL Paweł 4932 4.0
176 ŻMUDA Kamil 5394 3.5
177 ŻOGAŁA Sylwia 4639 4.5
Offline
Szanowna Pani
Dowiedziałemsię własnie, że 20-02 mam wykład od 11.
Jeszcze nie wiem gdzie, ale zainteresowane osoby mogłyby zdawać w trakcie wykładu.
Proszę poinformować te osoby o takiej możliwości.
Pozdrawiam
T. Sidor
Offline
Witam
Osoby, które jeszcze nie mają wpisu z mertologii będą mogły go uzyskać 20.02. (sobota) po godz. 13.15 - należy wpisać do karty egzaminacyjnej i indeksu ocenę i datę. Proszę poinformować osoby zainteresowane.
Dziękuję i pozdrawiam
Ania
Offline