Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-09-19 20:14:28

sostygrys

Użytkownik

2256185
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 278
Punktów :   
WWW

Wyniki poprawki z fizjologii III termin

Wyniki:
http://hostuje.net/file.php?id=a364f764 … bde8079c97

Szanowni Państwo Starostowie

w załączeniu wyniki egzaminu poprawkowego z Fizjologii Pracy. Uprzejmie proszę przekazać dalej



Co do wpisywania ocen.

Proszę się zorganizować â�� wspólnie wszystkie roczniki â�� i albo pojedyncza osoba dostarcza paczkę/pudełko z indeksami w poniedziałek rano, ok. 8.-9., na Bankową 9, do p. 217, (albo do sekretariatu III p, p. 305), albo w podobny sposób dostarcza indeksy jedna-dwie osoby, ok. 14.,  dołączając na kartce telefon, na który mam oddzwonić, aby ktoś przyszedł odebrać.



Indeksy przygotowane â�� tzn. dokonane wpisy nazwiska i nazwy przedmiotu oraz daty, przełożone karta.


â��Trudne przypadkiâ�� dołączają obok karty zaliczeniowej karteczkę z krotką informacją w czym trudność i odpowiednie zaświadczenie (jeśli konieczne).



Proszę nie wyczekiwać na korytarzu. Mam inne zajęcia. Jak będę mógł, to dokonam wpisów i dam znać.

Jeśli są jakieś inne propozycje â�� proszę je przedstawić po naradzie Starostów.



Piotr Łaszczyca



Witam serdecznie

Ponieważ zaszło małe zamieszanie proponuję aby wpisy odbyły się o 14.00 a nie rano - mam nadzieję że do tego czasu osoby zainteresowane zdążą.

Pozdrawiam
Ania

Ja swoich informuję, że wpisy o godz. 14.00

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl