Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-04-12 21:10:38

sostygrys

Użytkownik

2256185
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 278
Punktów :   
WWW

Impreza przed sesyjna :P

Witam

Moi drodzy w ostatni weekend siedząc przy kuflu piwa wraz z osobami z naszej grupy, pomyśleliśmy o kontynuowaniu tradycji.
Tradycji imprez przed sesyjnych. W odróżnieniu od poprzednich spotkań, wymyśliliśmy weekendowy wyjazd w góry.
Impreza odbyłaby się w pierwszy weekend czerwca (3-5) gdyż w te dni mamy wolne od uczelni. Po drugie będzie to już okres po komunijny gdzie nikt nie będzie się tłumaczył że "nie przyjadę bo mam komunię " no nie żartuję . Impreza będzie otwarta, więc można zabrać ze sobą osobę towarzyszącą. Jak na razie znalazłem i dostałem dwie oferty domków http://www.domki.webd.pl/ i http://www.lesnygrod.wisla.pl/
W tygodniu będę dzwonił i ustalał szczegóły oferty. W takim razie proszę Was o zastanowienie się czy będziecie chętni na ten wyjazd oraz o odpowiedź do końca tygodnia. W sobotę na zajęciach omówimy plan wyjazdu.

Pozdrawiam.
TYGRYS

Offline

 

#2 2011-04-20 20:50:51

sostygrys

Użytkownik

2256185
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 278
Punktów :   
WWW

Re: Impreza przed sesyjna :P

Witam

Zarezerwowałem dwa domki 8 osobowe połączone ze sobą z oferty http://www.domki.webd.pl
Ustalenia jakie uzgodniłem podaje poniżej:

Wynajem domku bliźniak dla 14-18 osób
Opłata za dodatkową osobę 40zł/doba
Data rezerwacji: 4-5 czerwca 2011 (wynajem na jedną dobę)
Zaliczka 200zł na konto
Kaucja do uzgodnienia na miejscu
Godziny przyjazdu i wyjazdu do ustalenia.

Jeżeli chodzi o zaliczkę to muszę wpłacić do końca tygodnia (do 24 kwietnia). Proszę was (zwłaszcza osoby które zagwarantowały że jadą) o wpłacenie na moje konto po 20zł. Muszę uzbierać przynajmniej pieniądze od 10 osób. Oczywiście zaliczka będzie zapamiętana i potrącona z 40zł.

O to moje konto i dane potrzebne do dokonania przelewu:

Bank mBank BRE BANK S.A

Numer rachunku :
04 1140 2004 0000 3902 4751 3780
SEBASTIAN ŚWIĄTEK
41-200 Sosnowiec
ul. Narutowicza 48C/90


Pozdrawiam i Życzę Wesołych Świąt

Offline

 

#3 2011-05-10 21:48:51

sostygrys

Użytkownik

2256185
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 278
Punktów :   
WWW

Re: Impreza przed sesyjna :P

Dzień Dobry


Pani Elżbieto mam pytanie. Część osób w tym najprawdopodobniej także i Ja przyjedzie pociągiem do Bielska, później do Buczkowic. Proszę mi odpowiedzieć czym najlepiej dojechać do Państwa z Bielska-Białej. Powiem że będziemy startować z Katowic, może zna Pani inny sposób dotarcia?

Pozdrawiam
Sebastian Świątek


Witam serdecznie,



Więc najlepiej z Katowic do Bielska pociągiem a potem przejść z dworca PKP na drugą stronę ulicy na dworzec PKS i pod same domki autobusem PKS. Do nas proszę jechać autobusem który nazywa się TWARDORZECZKA i startuje ze stanowiska nr 9 albo 10 tak było jak ja jeździłam albo autobusem KALNA który jedzie ze stanowiska chyba 7 ale tego nie jestem pewna musicie Państwo na dworcu sprawdzić. I tymi autobusami do Buczkowic i wysiąść na przystanku Buczkowice Potok to jest przystanek 200 metrów od domków proszę nie jechać autobusami Szczyrk itp. Bo one staja w Buczkowcach centrum i z tamtą trzeba iść do nas około 1 km jeszcze.



Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plświnka morska długość życia Szkoła Ogród i Działka