Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-05-25 19:29:12

sostygrys

Użytkownik

2256185
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 278
Punktów :   
WWW

UWAGA WAŻNE!!!!!

TA WIADOMOŚĆ JEST SKIEROWANA DO GRUPY LABORATORYJNEJ L2B

Witam,
Ponieważ przepadły nasze drugie i trzecie zajęcia, konieczne jest przyjęcie jakiegoś rozwiązania w kwestii terminu kolokwium. Sądzę, że istnieją dwa warianty:
- Grupa proponuje jeden termin, w którym przystąpi do kolokwium (proszę wziąć pod uwagę, że w tygodniu jestem dyspozycyjna w od pn do śrd od godziny 17.15, jak również proszę wziąć pod uwagę, by proponowany termin nie kolidował z innymi zajęciami, jakie prowadzę),
- do kolkwium przystępują Państwo (indywidualnie) w terminach konsultacji; wymaga to jednak pewnego zdyscyplinowania z Państwa strony, ponieważ ilośc konsultacji będzie ograniczona do dwóch, najwyżej trzech terminów.

Przesyłam instrukcje z obowiązującym materiałem. INSTRUKCJA III miała być realizowana podczas drugich zajęć i obejmuje zadania stanowiące zastosowanie poleceń systemu AutoCAD, jakie zostały przybliżone i przećwiczone podczas pierwszych zajęć.

Proszę o rozeznanie sprawy w Grupie i przekzanie mi, na które z powyższych rozwiązań się Państwo decydują. Oczywiscie jeżeli mają Państwo inne propozycje (z wyjątkiem nie przeprowadzania kolokwium) także proszę mnie o tym poinformować.

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc w tej sprawie.
pozdrawiam
Magdalena Rozmus
502 388 591

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plfree ski livigno tłumaczenia specjalistyczne materac janpol